Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 27 Март 2018 06:14

Ігор Мізрах «Про Всесвітній день театру» Избранное

Ігор Мізрах «Про Всесвітній день театру»
Доброго весняного ранку, шановні мої читачі. Хочу привітати Вас з гарною погодою, та побажати творчої наснаги.
Сьогодні темою для нашого обговорення стане Всесвітній день театру.
Взагалі «театр» — (це місце видовища) — вид сценічного мистецтва, що відображає життя в сценічній дії, яку виконують актори перед глядачами, а також установа, що здійснює сценічні вистави певним колективом артистів і приміщення, будинок, у якому відбуваються вистави.
Міжнародний день вшанування театру, як надбання культури і вшанування всіх робітників театру від театральних режисерів, акторів і сценографів до білетерів — це все містить у собі Всесвітній день театру.

Картинки по запросу театр обои
С чого саме і де виник театр, напевне саме головне питання? Перший театр — це був театр давньогрецький, він повязаний зі святами на честь Бога виноградства Діоніса — Діонісіями. Учасники процесій зображали пошт Діоніса і, надягаючи козячі шкури, співали і танцювали (слово «трагедія» в перекладі з грецької, означає— «гімн цапів»). 
Якщо, брати історичне походження театру, на це вказує обов'язкова участь у трагедіях хору, з яким спочатку вступав в діалоги єдиний актор, пізніше кількість акторів збільшилася до трьох-чотирьох. Сполучившись із літературною традицією, театр в класичну епоху з релігійних, народних уявлень перетворився на самостійний вид мистецтва. 
Вже частиною усіх державних свят стають — театралізовані вистави, - Діонісій та Леней. Саме для них будували грандіозні кам'яні театри, розраховані на тисячі глядачів (театр Діоніса в Афінах, найкраще за інші зберігся амфітеатр в Епідаврі).
Стосовно, дати святкування Всесвітнього дня театру взято 27 березня. Згідно з переказами, прем'єра першої театральної вистави у Стародавньому Римі відбулась саме 27 березня. За деякими свідченнями, то істориками це не доведено. Тим паче, що не сам театр ( як культурний захід, запозичений римлянами у греків вже у готовому вигляді) користувався популярністю глядачів, а бої саме гладіаторів .
Виникла ініціатива святкування Дня Театру у 1961 році. До відзначення цього свята приклав зусилля Жан Кокто, театральний діяч і актор із Франції, котрий оголосив сповіщення про таку урочистість 1962 року.
Всесвітній день театру не є державним святом і не є вихідним днем. Гарного Вам дня, і натхнення творити добро!!!
Автор: Ігор Мізрах

Оставить комментарий

Разное