Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 27 Март 2018 11:03

Ігор Мізрах: «Про легендарну жінку України — Соломію Крушельницьку» Избранное

Через призму поколінь, українські жінки та дівчата надихають туристів і усіх тих хто відвідує Україну, своєю красою та гострим розумом.
Українські жінки — це феномен, він зовсім не має аналогів у всьому світі, вона мила, привітна, скромна, мрійлива. Природна грація, вишуканий смак, витонченість в почуттях — усе це властиво кожній нашій справжній жінці.
Однією, із таких жінок і справді являється героїня нашого сьогоднішнього сюжета, а саме - Соломія Крушельницька.
ЇЇ вважають, найвидатнішою оперною співачкою світу. Співати з нею на одній сцені вважали за честь Енріко Карузо, Федір Шаляпін і інші оперні зірки першої величини.
Народилася Соломія Амвросіївна у 1872 році в селі Білявинці нинішньої Тернопільської області. Походить, оперна співачка із шляхетного й старовинного українського роду. У дитинстві співачка вивчила багато народних пісень, які полюблялаа виконувати.

Картинки по запросу соломия крушельницька
Здобула освіту, у Львівській консерваторії, після поїхала до Італії. Її голосом захопилися італійці, силою звуку, дзвінкістю, соковитістю, віртуозною технікою, благородним тембром, ліризмом і драматизмом, це все було у нашої українки.
Вже на початок 1890 року розпочались її виступити, які були тріумфальними, на кращих сценах усього світу. Але, і Україну вона не забувала, майже щороку співачка виступала з концертами у Львові, Тернополі, Чернівцях та інших містах України.
Саме, з біографії Крушельницької, варто навести факт, що 17 лютого 1904 року в міланському театрі «Ла Скала» відбулася прем"єра нової опери Джакомо Пучіні «Мадам Батерфляй».Ще ніколи композитор не був так упевнений в успіху. Але глядачі оперу освистали, і вона їм зовсім не сподобалася, славетний маестро мало не наклав на себе руки. Друзі порадили Пучіні запросити на головну партію Соломію Крушельницьку.
Саме, через три місяці відбулася прем'єра оновленої «Мадам Батерфляй». Цього разу – це просто, був успіх нашої оперної співачки — легендарної українки. 
Після вистави, зворушений Пучіні подарував Крушельницькій свій портрет із написом: «Найпрекраснішій і найчарівнішій Батерфляй».
На сьогодні, оперні голоси саме українців, є найкращими в світі, і ті хто має сумніви, обовязково послухайте Соломію Крушельницьку.

Автор: Ігор Мізрах

Оставить комментарий

Разное